Roller na moxování s jadeitem

Kód: 10123
449 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Moxovací roller se používá k prohřátí a masáži malých ploch na těle. Nahřátý nefritový (jadeitový) hrot se používá k jemné masáži těla, čímž se zlepšuje krevní oběh a tok lymfy.

Moxovací roller (váleček) je vyroben z mosazi dřeva a jadeitu (nefritu). Na váleček je přidán fleecový potah, který chrání pokožku před popálením, když je váleček velmi horký.

Typ: Váleček s nefritem

Materiál: mosaz, dřevo, nefrit (jadeit)

Délka: 16,5 cm

Průměr hlavice: Průměr hlavice: 3,5 cm

Dovnitř umístěte moxovací doutník, lisovanou moxu nebo moxovací cigaretu.

Detailní informace

Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
k objednávce nad 500 Kč
Osobní přístup
Osobní přístup
a poradenství, máme dlouholetou praxi v oboru

Detailní popis produktu

Váleček na moxování ze dřeva a mosazi s nefritovou (jadeitovou) hlavicí. Moxovací roller se používá k prohřátí a masáži malých ploch na těle. Nahřátý nefritový (jadeitový) hrot se používá k jemné masáži těla, čímž se zlepšuje krevní oběh a tok lymfy.

Zapálenou moxu umístěte dovnitř rolleru. Moxa zahřívá roller, který pomocí pohyblivé hlavice vyzařuje teplo ven. Ošetření pomocí moxovacího rolleru by mělo trvat 5 až 15 minut.

Rozměry

Váleček moxie je dlouhý 16,5 cm, průměr rukojeti je 25 mm, průměr hlavy je 38 mm.

Kdy se moxování používá?

Moxoterapie (neboli termopunktura) je terapie spočívající ve stimulaci vybraných akupunkturních bodů pomocí teploty vytvářené hořícím válečkem moxy. Moxa má příznivý vliv na stav celého těla. Moxa terapie se používá k normalizaci krevního oběhu a toku životní energie Qi, což má za následek zvýšení síly, zlepšení kvality spánku a posílení imunitního systému. Termopunktura může být použita jako alternativa k akupunktuře nebo jako její doplněk.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomůcky na moxování
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: