Velký zlatý moxový desetiletý doutník ZYTH - 40 mm

Kód: 10114
118 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Desetiletá moxa je nejkvalitnější moxa na trhu, tzv. „zlatá moxa“, která po nakrájení a sušení po dobu deseti let zraje ve speciálních kádích obklopených léčivými bylinami, díky nimž předává více energie a jeho pro-zdravotní účinek je nejintenzivnější oproti ostatním moxám.

Balení obsahuje 1 ks moxy. Délka 20cm, průměr 40 mm

Detailní informace

Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
k objednávce nad 500 Kč
Osobní přístup
Osobní přístup
a poradenství, máme dlouholetou praxi v oboru

Detailní popis produktu

Desetiletá moxa je nejkvalitnější moxa na trhu, tzv. „zlatá moxa“, která po nakrájení a sušení po dobu deseti let zraje ve speciálních kádích obklopených léčivými bylinami, díky nimž předává více energie a jeho pro-zdravotní účinek je nejintenzivnější oproti ostatním moxám.

Moxa v doutníku se vyrábí tak, že se usušená desetiletá moxa stočí, vylisuje a zabalí do vrstvy speciálního rýžového papíru. Takto vzniklý doutník po zapálení slouží ke stimulaci akupunkturních bodů za pomoci tepla a éterických olejů obsažených v moxách. Moxa ve tvaru doutníku je praktická a snadno se používá a její délka umožňuje držení v ruce během procedury. Z desetileté moxy v doutníku se při hoření vydává jemný kouř a uklidňující vůně.

Balení obsahuje 1 ks moxy. Délka 20cm, průměr 40 mm

Kdy se moxoterapie používá?

Moxoterapie, také známá jako termopunktura, je léčba tradiční čínské medicíny, která spočívá v zahřívání akupunkturních bodů pomocí pálení moxy. Zahřívání bodů specifickým způsobem je aplikováno tak, aby stimulovalo tok životní energie Qi v meridiánech: odblokování její stagnace, rozptýlení přebytků nebo harmonizace poruch.

Moxoterapie se někdy používá jako doplněk k akupunktuře, ale lze ji s úspěchem použít i samostatně. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kouřivá moxa
Hmotnost: 0.06 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: