O nás

Vybavím vás vším potřebným pro dokonalou masáž či terapii

Jmenuji se Věra Cestrová a ve světě masáží se pohybuji již od roku 1996. Pracovala jsem 13 let v masérské škole, kde jsem měla na starosti školení masérů a výuku o masážních pomůckách a prostředcích. Současně jsem se starala o kamenný i internetový obchod. To vše postupně přerostlo v sen o vlastním e-shopu s masážním vybavením. 

Masážím jsem se sama aktivně věnovala a pravidelně absolvovala masérské kurzy. Více než 10 let jsem strávila poznáváním alternativních způsobů, jak pomoci svému tělu bylinkami, cvičením, meditací nebo energiemi. Objevovala jsem i tajemství akupunkturních bodů. Naučila jsem se, jak s nimi pracovat i bez použití jehliček.

Po ukončení zaměstnání v masérské škole jsem 11 let provozovala e-shopy na pronajatých doménách. Poslední 3 roky se věnuji hlavně svému vysněnému vlastnímu e-shopu Verka.cz.

Jako bývalá masérka a lektorka s dlouholetou praxí znám příběhy lidí a vím, s čím se potýkají. Práce v prodejně s vybavením pro maséry mě zase naučila, jak důležité je mít po boku spolehlivého dodavatele masážních pomůcek. Jen tak se masér může soustředit na to nejdůležitější – na špičkovou péči o klienty.

Na e-shopu Verka.cz najdete vše potřebné pro dokonalou masáž či terapii, kterou budou vaši klienti milovat. Postarám se vám o bleskové dodávky masážních pomůcek, a vy tak můžete věnovat svou plnou pozornost a péči klientům.

Potřebujete poradit nebo doporučit produkt? Kontaktujte mě pomocí live chatu, telefonu nebo e-mailu. Obratem doporučím správný produkt a vy ušetříte čas hledáním. Rychlost dodávek je pro mě prioritou, a tak vaše objednávky obvykle vyrazí na cestu do 24 hodin.

Věra Cestrová, Verka CZ s.r.o., DIČ: CZ08237051

tel.: 777 261 088

obchod@verka.cz