Moxa nekouřivá s otvorem 1,4x11cm - 5ks

Kód: MX2834
138 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Bezdýmná, nekouřivá moxa lisovaná pro moxoterapii od ZYTH . Moxa má průměr 14 mm a délku 11 cm s otvorem přes střed. K výrobě lisované moxy byla použita jeden a půl roku stará moxa (zrající jeden a půl roku), bezdýmná - vydávající mnohem méně kouře a zápachu. V balení je 5 ks .

Detailní informace

Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
k objednávce nad 500 Kč
Osobní přístup
Osobní přístup
a poradenství, máme dlouholetou praxi v oboru

Detailní popis produktu

Popis výrobku

Bezdýmná, nekouřivá moxa lisovaná pro moxoterapii od ZYTH . Moxa má průměr 14 mm a délku 11 cm s otvorem přes střed. K výrobě lisované moxy byla použita jeden a půl roku stará moxa (zrající jeden a půl roku), bezdýmná - vydávající mnohem méně kouře a zápachu. V balení je 5 ks.

Pozor! Moxa má otvor procházející svým středem. Při hašení vodou dávejte pozor na vodní páru, která může otvorem unikat.

Bezdýmná moxa

Bezdýmná, nekouřivá moxa lisovaná při hoření stimuluje akupunkturní body teplem. Bezdýmná moxa se vyznačuje nízkou emisí kouře, protože při výrobě moxa prochází procesem podobným výrobě dřevěného uhlí, kterému vděčí za své vlastnosti.

Lisovaná moxa

Lisovaná moxa se dá použít samostatně (držení v ruce nebo pinzetou), ale lépe se s ní pracuje v moxových válečcích.

Jak lisovanou moxu používat?

Moxu můžete držet v ruce, nebo může být po zapálení umístěna do speciálního mosazného válečku, který slouží k ohřevu konkrétních akupunkturních bodů a povrchů těla. Lisovaná moxa o průměru 12 mm je vhodná pro velké válečky (12 mm). Hořící moxu lze umístit i přímo pár centimetrů od akupunkturního bodu – pomocí takto vylisované moky ji můžete držet v ruce nebo použít pinzetu. Protože bezdýmná moxa nevydává intenzivní kouř ani zápach, lze ji používat i v uzavřených místnostech.

Rozměry

Lisovaná moxa má průměr 14 mm a délku 108 mm.

Kdy se moxoterapie používá?

Moxoterapie, také známá jako termopunktura, je léčba tradiční čínské medicíny, která spočívá v zahřívání akupunkturních bodů pomocí pálení moxy. Zahřívání bodů specifickým způsobem je aplikováno tak, aby stimulovalo tok životní energie Qi v meridiánech: odblokování její stagnace, rozptýlení přebytků nebo harmonizace poruch.

Moxoterapie se někdy používá jako doplněk k akupunktuře, ale lze ji s úspěchem použít i samostatně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nekouřivá moxa
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: