DOVOLENÁ ve dnech 19.-21.6. Veškeré objednávky vyřídíme po 21.6.2024. Děkujeme za pochopení :o)

Zlatá moxa osmiletá 18mm

Kód: 10136
418 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Osmiletá moxa je nejkvalitnější moxa na trhu, tzv. „zlatá moxa“, která po nakrájení a sušení po dobu osmi let zraje ve speciálních kádích obklopených léčivými bylinami, díky nimž předává více energie a jeho pro-zdravotní účinek je nejintenzivnější oproti ostatním moxám.

Balení obsahuje 10 ks moxy. Délka 20cm, průměr 18 mm

Detailní informace

Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
k objednávce nad 500 Kč
Osobní přístup
Osobní přístup
a poradenství, máme dlouholetou praxi v oboru

Detailní popis produktu

Doutníková moxa se vyrábí válcováním sušené osmileté moxy, jejím lisováním a zabalením do vrstvy speciálního rýžového papíru. Výsledný doutník se po zapálení používá ke stimulaci akupunkturních bodů teplem a esenciálními oleji obsaženými v moxe.

Moxa ve tvaru doutníku je praktická a snadno se používá a díky své délce ji lze během léčby držet v ruce. Osmiletá moxa v doutníku při hoření vydává jemný kouř a uklidňující vůni.

Osmiletá moxa je moxa nejvyšší kvality, takzvaná "zlatá moxa", která po nařezání a usušení zraje osm let.

Osmiletá moxa - "zlatá moxa"
Pelyněk černobýl, z něhož se moxa vyrábí, po sklizni zraje ve speciálních kádích obklopen vybranými bylinami, nasákne jejich éterickými oleji a získá jejich blahodárné vlastnosti. Pelyněk, z něhož se vyrábí osmiletá moxa, zraje celých osm let, než se zabalí do doutníku. Výsledná moxa špičkové kvality má velmi vysokou energetickou hodnotu - předává do akupunkturního bodu velké množství energie, takže její účinek je nejintenzivnější ze všech dostupných druhů moxy.

Balení obsahuje 10 ks moxy. Délka 20cm, průměr 18 mm

Kdy se moxoterapie používá?

Moxoterapie, také známá jako termopunktura, je léčba tradiční čínské medicíny, která spočívá v zahřívání akupunkturních bodů pomocí pálení moxy. Zahřívání bodů specifickým způsobem je aplikováno tak, aby stimulovalo tok životní energie Qi v meridiánech: odblokování její stagnace, rozptýlení přebytků nebo harmonizace poruch.

Moxoterapie se někdy používá jako doplněk k akupunktuře, ale lze ji s úspěchem použít i samostatně. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kouřivá moxa
Hmotnost: 0.06 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: