Trigger point cups FASCIQ®

Kód: MB9910
738 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Sportovní baňková sada FASCIQ se čtyřmi baňkami na spoušťové body (2 velké a 2 malé) umožňuje uchopit, tahat a tlačit na fascie a léčit tak poruchy hybnosti a pohybu.

Tyto baňky se snadněji udržují v čistotě a sterilitě než skleněné nebo plastové. Mohou používat dvě úrovně sání: pístové a inverzní.

Špičková kvalita materiálu, silikon bez BPA

Díky ergonomickému designu silikonové baňky FASCIQ poskytují dobrý podtlak a zároveň jsou v ruce pohodlnější a pevnější než jiné baňky. 

Detailní informace

Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
k objednávce nad 500 Kč
Osobní přístup
Osobní přístup
a poradenství, máme dlouholetou praxi v oboru

Detailní popis produktu

JAK FUNGUJE BAŇKOVÁNÍ SPOUŠŤOVÝCH BODŮ?

Baňkování vytváří dekompresní sílu (podtlak) v tkáních bezprostředně pod baňkou (s kompresní silou (tlakem) vytvořenou kolem okraje baňky). Toto zvedání tkání může být pro tkáně a nervový systém různým stimulem a pro některé lidi může být uvolňujícím způsobem léčby zatuhlých nebo bolestivých míst a spoušťových bodů. Je to opak mnoha jiných forem manuální baňkové terapie, které obvykle vytvářejí podtlak, nebo klasických masáží, které vytváří tlak.

PROČ SI KOUPIT SADU NA BAŇKOVÁNÍ SPOUŠŤOVÝCH BODŮ?

Silikonové baňky FASCIQ® se snáze přenášejí, protože se nerozbíjejí. Odpadá nutnost přenášet vakuovou pumpu a dodávají se s mnohem kompaktnějším pouzdrem!

Jednoduchý design pro ošetření různých cílových oblastí

2 úrovně sání: pístové a inverzní

Jedinečná sada 2 malých baněk - 2,25″ (57 mm) + 2 velkých baněk - 2,63″ (67 mm).

Přenosné pouzdro FASCIQ EVA se zipem

100% potravinářský silikon

JAK APLIKOVAT SPORTOVNÍ BAŇKOVOU TERAPII?

Obvykle se většina myofasciálních baněk nechává na místě jen několik minut v kuse. Oblasti dolní části těla (dolní část zad a nohy) obvykle snesou delší dobu aplikace, zatímco horní část těla (trup, krk a paže) může mít dostatečný léčebný účinek i při kratší aplikaci.

Občas zůstane v místě, kde byla baňka, malá kruhová modřina. K tomu dochází méně často v oblastech dolní části těla a méně často při použití lehčího sacího tlaku. Modřiny nejsou obvykle cílem ošetření, ale mohou se snáze objevit u lidí, kteří jsou k tvorbě modřin náchylnější. S ohledem na to doporučujeme u těchto osob zpočátku kratší dobu aplikace, aby se vyzkoušela jejich tolerance k léčbě pomocí baněk na spoušťové body.

Tyto baňky buď můžete přisát na body, na které potřebujete a necháte je v klidu působit, nebo můžete za baňky mírně tahat a tím prohlubujete odtažení tkáně a stimulaci trigger point bodů.

Aplikace těchto baněk na oblast obličeje/hlavy s mnohem větší pravděpodobností způsobí modřiny a obecně se nedoporučuje. Pro tuto aplikaci doporučujeme sadu pro baňkování obličeje. Obličejové silikonové baňky jsou navrženy s ohledem na speciální obličejovou masáž baňkami.

Tip: Lepší přilnutí baňky zajistíte nanesením vosku nebo krému FASCIQ® pod baňky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Silikonové baňky FASCIQ®
Hmotnost: 0.1 kg
Materiál: Silikon
Produkt: Sada
Typ: Na záda a tělo, Vakuové, Na celulitidu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: