Pětileté moxovací doutníky ZYTH, výběrové

Kód: MP9643
238 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Moxa v moxoterapeutickém doutníku ZYTH . Doutník má průměr 18 mm a délku 20 cm. 

Doutník obsahuje pětiletou moxu (zraje 5 let), kouřovou - vydávající intenzivní kouř a vůni. 

V balení je 10 doutníků.

Detailní informace

Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
k objednávce nad 500 Kč
Osobní přístup
Osobní přístup
a poradenství, máme dlouholetou praxi v oboru

Detailní popis produktu

Popis výrobku

Moxa v moxoterapeutickém doutníku ZYTH . Doutník má průměr 18 mm a délku 20 cm. 

Doutník obsahuje pětiletou moxu (zraje 5 let), kouřovou - vydávající intenzivní kouř a vůni. 

V balení je 10 doutníků.

Moxa v doutníku

Moxa ve tvaru doutníku je praktická a snadno použitelná a její délka umožňuje držení v ruce během procedury. Vydává při hoření jemný kouř a uklidňující vůni.

Pětiletá moxa

Pelyněk Artemisia, ze kterého se vyrábí moxa, po sklizni zraje ve speciálních kádích, obklopený vybranými bylinami, namáčení v jejich esenciálních olejích a přebírá jejich blahodárné vlastnosti. Moxa zraje 5 let, než se zabalí do doutníku. Takto vytvořená kvalitní moxa se vyznačuje zvýšenou energetickou hodnotou - předá více energie akupunkturnímu bodu, díky čemuž je její působení intenzivnější.

Výběrová moxa

Výběrová moxa je vyrobena pouze z pečlivě vybraných surovin té nejvyšší kvality, díky čemuž hoří rovnoměrně a její kouř není tolik dráždivý.

Jak použít moxu v doutníku?

Hořící moxa se umístí ve vzdálenosti několika centimetrů od zvoleného akupunkturního bodu nebo místa. Moxu lze používat přímo bez potřeby speciálního příslušenství pro moxoterapii. 

Jak se vyrábí moxa v doutníku?

Moxa v doutníku se vyrábí tak, že se usušená pětiletá moxa stočí, stlačí a obalí silnou vrstvou rýžového papíru. Vznikne tak doutník, který po zapálení slouží ke stimulaci akupunkturních bodů za pomoci tepla a éterických olejů, které moxu obsahují.

Rozměry

Doutník moxa má průměr 18 mm a délku 200 mm (20 cm).

Kdy se moxoterapie používá?

Moxoterapie, také známá jako termopunktura, je léčba tradiční čínské medicíny, která spočívá v zahřívání akupunkturních bodů pomocí pálení moxy. Zahřívání bodů specifickým způsobem je navrženo tak, aby stimulovalo tok životní energie Qi v meridiánech: odblokování její stagnace, rozptýlení přebytků nebo harmonizace poruch. Moxoterapie se někdy používá jako doplněk k akupunktuře, ale lze ji s úspěchem použít i samostatně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kouřivá moxa
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
A Avatar autora Intoxikace? 28.10.2023 17:26
Dobry den, Je mozne mit po pouziti intoxikaci kourem? Druhy den se mi motala hlava a bylo mi na zvraceni jako po poziti nadmerneho mnozstvi alkoholu….. A
Odpovědět