Balanční podložka Sport Gymnic 55 cm

Kód: 10119
1 281 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Balanční vzduchová podložka "čočka" je ideální na balanční sezení proti bolestem zad, balanční a rehabilitační cvičení, zpevnění kloubů a zad, nácvik motoriky, rovnováhy, posilování dolních a horních končetin, posilování břišního svalstva či masáž plosek nohou.

Jedna strana je s výstupky, které slouží ke stimulaci reflexních zón a na druhé straně je "protiskluzový" vzor. Průměr 55cm.

Detailní informace

Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
k objednávce nad 500 Kč
Osobní přístup
Osobní přístup
a poradenství, máme dlouholetou praxi v oboru

Detailní popis produktu

Balanční vzduchová podložka "čočka" je ideální na balanční sezení proti bolestem zad, balanční a rehabilitační cvičení, zpevnění kloubů a zad, nácvik motoriky, rovnováhy, posilování dolních a horních končetin, posilování břišního svalstva či masáž plosek nohou. Výrobek je vhodný do relaxačních center, rehabilitací nebo na cvičení doma. Balanční polštář je vyroben z měkčeného PVC.

Pravidelné cvičení napomáhá k odstranění svalového napětí, zlepšuje tělesnou zdatnost a pohybové dovednosti a především je důležité pro psychickou pohodu a duševní rovnováhu.

Jedna strana je s výstupky, které slouží ke stimulaci reflexních zón a na druhé straně je "protiskluzový" vzor.

Rozměr:  55 cm průměr

Barva:  Oranžová

Doporučená nosnost:  120 kg

Testovaná nosnost:  max. 200kg

Výrobky italské firmy Ledraplastic jsou vyrobeny podle norem EU, což zajišťuje garanci nezávadnosti materiálu. Výrobky neobsahují latex, těžké kovy nebo zakázaná změkčovadla (směrnice EU 2005/84/ES).

Vhodné pro děti od 3 let: obsahuje zátku, aby neucházel vzduch. Obal není součástí výrobku. Odstraňte z dosahu dětí. V obou případech hrozí nebezpečí udušení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cvičební a posilovací pomůcky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: