Klasická pelyňková moxa hnědá

Kód: MD0483
168 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Klasická pelyňková moxa bez přísady dalších léčivek. Moxování je jednou z metod tradiční čínské medicíny (TCM), která prohříváním stimuluje akupunkturní body a dodává tělu energii. Krabička obsahuje 10 moxovacích doutníků.

Doutník je dlouhý 20 cm, průměr cca 1,7 cm, hmotnost 25g, doba zrání pelyňku 2 roky, doba hoření 100-120 min. Skladovat v suchu

Detailní informace

Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
k objednávce nad 500 Kč
Osobní přístup
Osobní přístup
a poradenství, máme dlouholetou praxi v oboru

Detailní popis produktu

Moxování je stará tradiční čínská léčebná metoda, která spočívá v prohřívání akupunkturních bodů a drah. Dlouhodobá stimulace posiluje imunitu, dodává vitální energii a má mnoho dalších pozitivních účinků. Pomáhá při léčbě deprese, chronické únavy a bolesti. Před terapii je potřeba doutník zapálit. Moxu doporučujeme zhášet omezením přístupu vzduchu (nikoliv vodou), tedy za pomocí zhasínátka. Moxovat můžete i doma. Je ale nutné vědět, na které akupunkturní body působit a znát jejich lokalizaci.

Kontraindikace: horečka, těhotenství, menstruace, vysoký / nízký tlak, akutní záněty, zvýšená činnost štítné žlázy, alergie na pelyněk. Nedoporučuje se moxovat obličej, zvláště v okolí očí.

Klasická pelyňková moxa bez přísady dalších léčivek. Moxování je jednou z metod tradiční čínské medicíny (TCM), která prohříváním stimuluje akupunkturní body a dodává tělu energii.

Krabička obsahuje 10 moxovacích doutníků.

Doutník je dlouhý 20 cm, průměr cca 1,7 cm, hmotnost 25g, doba zrání pelyňku 2 roky, doba hoření 100-120 min. Skladovat v suchu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kouřivá moxa
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: